Biz kimiz

SM YAZILIM bir freelancer (serbest çalışan) girişimidir. Alanında uzman kişilerin bir ara gelerek yürüttükleri bir hizmet sürecidir.2020 yılının ilk aylarında temeli atılmış olup. Halihazırda sorunsuz bir şekilde hizmete devam etmektedir. Bu hizmet sürecinde ilkelerimizle birlikte bu yola devam edeceğiz.

Günümüzde, Üreticilerin Dünya pazarlarındaki payı büyütme mücadelesi, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti etkinliğinin önemini artırmaktadır.

SM YAZILIM müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır.

Bununla birlikte, sahip olduğuyetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır.

Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.

SM YAZILIM aynı zamanda bir SERLOGO markasıdır.

Hayaller de mi İpotek? Hayal de kuramayacak mıyız? Bu site gelecekte kurulması hayal edilen SM yazılım için hazırlanmıştır.
+